2019 Model Isuzu D-Max Özellikleri

Yazar: | 30 Ekim 2018
2019 Model Isuzu D-Max Özellikleri
İlk olarak 2012 yılında geliştirilmiş ve bugüne dek üzerinde pek çok değişiklik yapılmış olan 2019 Model Isuzu D-Max, pick-Up tipindeki araçlar arasında son derece güzel bir konumda her alıyor. Kimilerinin bireysel kimilerinin ise ticari amaçlar doğrultusunda tercih etmiş olduğu bu araç, tüm gereksinimlerinize hitap eden bir düzeye sahip. Daha eskiden olduğu gibi  son derece basit ve demode görünümlerinin dışına çıkan pick-up tarzına sahip bu araçlar, son zamanlardaki modern görünümleri sayesinde artık daha çok kişi tarafından tercih ediliyor.
2019 Model Isuzu D-Max model otomobilin özelliklerinden söz edecek olursak; aracın ön kısmında büyük yeniliklerin yapılmış olduğu Isuzu, özellikle de ön ızgarada gözle görülür bir değişikliğe imza atıyor. Sahip olduğu aydınlatma sistemini gündüz led aydınlatma ile değiştirmiş olan şirket, logonun görünümünde de son derece belirgin bir büyütme yapmış durumda. Aynı zamanda uygulanan makyaj çalışmaları ile birlikte motor kaputunda da bir hayli değişikliklerin yapıldığı göze çarpıyor.
2019 Model Isuzu D-Max Özelliklerii
 
2019 Model Isuzu D-Max İncelemesi
 
2019 Model Isuzu D-Max için yandan bakıldığı zaman göze çarpan bir özelliği bulunmamakla birlikte yenilenen makyaj özelliği ile tam 13 farklı renk seçeneği sunuyor. Araca elit bir görünüm kazandırma çabası içerisine giren şirket, kullanmış olduğu krom kaplama ile de etkileyici bir görünüşe imza atmış bulunuyor. Bunlarla birlikte şirket, aracın iç tasarımına çok fazla özen göstermemiş olmakla birlikte sağlamlık ve dayanıklılığı da ayrıca dikkat çekiyor. Kaplamış olduğu deri döşemelerle konforu ön plana çıkarmak isteyen Isuzu, sağladığı iç genişlik ile de ciddi bir ferahlık sağlamış bulunuyor.
2019 Model Isuzu D-Max Özellikleri içi
Son dönemlerde otomobil meraklılarının yoğun dikkatini çekmeyi başarmış olan  2019 Model Isuzu D-Max’ın motor konusundaki yeni özelliklerinden söz edecek olursak; daha önce 2500 litre motor ile sağlamış olduğu performansı 2019 modelinde 1900 litre yeni motoru ile sağlamaya devam edecek. Aynı zamanda 3600 devire ulaştığında 164 beygir güç üretmekte olan yeni motorlar; yakıt olarak da son derece ekonomik bir özelliğe sahip. Araç, arazi aracı özelliğine sahip olmasına rağmen 10 km’de yaklaşık olarak 8.7 litre yakıt tüketiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir