Aylık Arşiv: Ağustos 2022

Amazfit T-Rex Pro

Akilli saatler hayatimiza girmesiyle birlikte teknolojinin yeni bir kolu oldu. Yine de akilli saatleri kullanmak icin insanlar biraz daha beklemeyi tercih ediyor. Bu durumun en onemli sebeplerinden biri sarj suresi cok kisitli olmasi. Kullanicilarin telefonlarinin yaninda saatlerini de hergun sarja takmasi cok surdurulebilir bir durum degil maalesef. Bir de sarj cihazlari da her marka icin cok spesifik. Bu durumu cozmek icin uzun sarji giden akilli saatler yapmak isteyen markalar yogun bir caba harciyor.

Bu markalardan biri ise daha bilindik olan GARMIN markasi. Sporcular icin cok fazla secenek sunuyor, her spor icin detaylandirilmis programlari var ama fiyati herkes icin cok makul degil.

Hem fiyati hem de sarj suresi makul olan bir saat ise Amazfit markasinin Amazfit T-Rex Pro modeli size guzel bir imkan sunuyor.

GPS gibi bazi ozellikleri aktif olmadigi zaman 18 gune kadar bataryasi dayanabilen bu akilli saat ile sarj aletinin yerini unutabilirsiniz.

Sarj suresinin yaninda ekis 40 derece ve 70 dereceye kadar sicaklikta calisabilme ozelligi ile extreme sporculari icin oldukca avantajli bir saat.

Cok farkli kullanici arayuzleri sunuyor. Herbir kullanici arayuzunun surekli acik modu ile her zaman aktif saat ekranini gorebilirsiniz.

Askeri Düzeyde Dayanıklılık | 10 ATM Suya dayanıklılık

Amazfit T-Rex Pro’nun şekli, farklı açılarla sağlam ve sağlamdır. 15 askeri sınıf testi geçmiş olmak1, saat sizinle sıcak çöller, nemli yağmur ormanları ve kutup buzulları arasında savaşabilir. Elementleri kolaylıkla cesaretlendiren dayanıklılığa tanık olun.

Amazfit T-Rex Pro, dört Küresel Navigasyon Uydusunu destekleyen üst düzey keşif ortağıdır. Sistemler, 10 ATM su geçirmezlik2, bir kan-oksijen doygunluğu ölçüm sistemi3, bir hava durumu izci4, gün doğumu ve gün batımı monitörü4, geçerli bir ay evresi göstergesi5, pusula ve barometrik altimetre, ultra uzun 18 günlük pil ömrü6tipik kullanım ve 100’den fazla farklı spor modu ile7.

Desteklenen dört Küresel Navigasyon Uydu Sistemi, yüksek derecede doğrulukla hızlı konumlandırma sunar. Nereye gidersen git, her zaman nerede olduğunu bileceksin8.

10 ATM dereceli Amazfit T-Rex Pro, 100 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır.2, böylece birlikte sörf yapabilir, yüzebilir veya gizemli sualtı dünyasını keşfedebilirsiniz.

Kan-Oksijen Doygunluğu Ölçümü ile Güvenle Yükselin.