2018 Audi Q3 Özellikleri

Yazar: | 27 Temmuz 2018

Alman otomobili denildiğinde akla ilk elen markalardan biri olan ve son 10 yıldır araba piyasasına damga vurmasıyla tanınan Audi, BMW ve Mercedes’in en büyük rakibi haline gelmiş durumda.

Gösterdiği büyük başarıyı hız kesmeden devam ettiren Audi, Q3 serisinin ikinci jenerasyonunun tanıtımını gerçekleştirdi.  Audi Q3 modelinin ilk satışı, Kasım ayı içerisinde Almanya’da yapılacak. Aracın henüz satış fiyatı belli olmasa da, bir çok kişi şimdiden yeni Q3 serisini satın almak için ön sipariş geçmiş.

 

2018 Audi Q3 iç tasarımı

 

2018 Audi Q3 Özellikleri
İkinci jenarasyonla kullanıcılarına ”merhaba” diyen Audi Q3 serisinde, en dikkat çeken yeni özelliklerin başında ön farlar, dikey şeritli olan ızgaralar ve oval kıvrımlar geliyor.

4 silindirli motor hacmine sahip olan Audi Q3, 1.5 ve 2.0 litrelik motor seçeneklerine sahip. Audi Q3 modelinde araç içerisinde göz attığımızda, 10 inç boyutunda dijital gösterge paneli ve eğlence-bilgi sistemi göze çarpan ilk can alıcı özelliklerden biri olarak ön plana çıkıyor.

2018 model Audi Q3’de ayrıca acil durum frenleme sistemi, aktif şerit yardımı, trafik uyarıcı sistem ve güvenliğin daha ön planda olduğu özellikler yer alıyor.

 

2018 audi q3 dış görünüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir