ŞARJLI ARAÇ SÜPÜRGESİ 12V Siklon Hareketli Araç Süpürgesi İncelemesi

Yazar: | 19 Mayıs 2016

Aracına önem veren ve araç temizliğini kendi yapan aracının içini de dışı gibi temiz tutmak isteyenler mecburen bazı temizlik ekipmanları almak zorundalar. Araç içi temizliği için şarjlı el süpürgesi ilk akla gelen cihazlardan biridir. Çakmaklık şarjından çalışabilen araç süpürgesi alırken nelere dikkat edileceğini inceleyelim.

12V Siklon Hareketli Araç Süpürgesi özellikleri

12V Siklon Hareketli Araç Süpürgesi

Şarjlı el süpürgesi motor gücü çok düşük olmamalı. Motor gücü küçük olana el süpürgeleri aracın içine yerleşmiş derin artıkları çekmeyebilir. Süpürgenin çakmaklığa takılan şarj kablosu süpürgenin araç içinde rahat hareket edebilmesi için uzun olmalıdır.

Süpürge aracın içinde çalışırken çektiği tozu diğer taraftan dışarı vermemelidir. Filtreleri kaliteli olmalıdır. Süpürgenin farklı uçları olmalı ki koltukların aralarına veya küçük erişilmesi zor olanlara rahatlıkla erişilebilsin.
Black and decker araç şarjlı el süpürgeleri yukarda sayılan özelliklerin bazılarını sağlasa da bütün modelleri hepsini sağlamıyor. Blackanddecker bazı modellerinde motor gücü daha zayıftır.

Diğer modelleri incelemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir