Opel Insignia Grand Sport Design Özellikleri

Yazar: | 19 Haziran 2018

Opel markası yine farklılığını gösterdi ve İnsignia modelinin Grand Sport Design versiyonu ile otomobil dünyasına damga vurdu. Son dönemlerde, Opel markasının ortaya çıkarmış olduğu en kaliteli ve en güçlü araçlardan biri olan Grand Sport Design, 1.6 motor hacmine sahiptir.

opel-insignia-grand-sport

136 beygir gücü bulunan ve dizel motoruyla dikkat çeken Grand Sport Design modeli hem benzinli hem de dizel olarak otomobil dünyasına giriş yaptı.

Opel Insignia Grand Sport Design Motor Özellikleri
Grand Sport Design modelinde, hem benzinli hem de dizel modelde de motor hacmi 1598 cc olarak karşımıza çıkıyor. Bu yeni modelde şehir dışı yakıt harcaması 100 km’de 4.5, şehir içinde ise 6.1 litredir. Grand Sport Design modelinde 4 silindir bulunmaktadır.

 

 opel-insignia-grand-sport

 

Fark yaratan özellikler
Otomobil dünyasının en ünlü markalarından biri olan Opel’in Grand Sport Design modeli oldukça farklı özellikleri de beraberinde getirdi. Opel markasının bu yeni modelinde, direksiyon bölümünün arka kısmında vites değiştirme pedalları yer almaktadır. Yan aynaların elektrikli ve ısıtmalı olması da, Grand Sport Design modelinin en dikkat çekici özelliklerinin başında gelmektedir.

Grand Sport Design’de ayrıca, elektronik park freni, elektronik klima, arka koltuklarda yer alan emniyet kemerlerine ait uyarı sistemleri, ısıtmalı ön camlar, kör noktayı uyaran sistem ve arka farların LED olması, yeni modelde bulunan özellikler arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir