Dacia Sandero Stepway Otomatik Modeli İncelemesi

Yazar: | 18 Temmuz 2018

Doların durmak bilmeyen yükselişi ve ülkemizdeki araç vergilerini göz önünde bulundurduğumuzda, 0 km bir araç satın almak için artık bütçelerin yüksek olması gerekiyor. Neredeyse 0 km araçların 60 Bin Türk Lirası gibi taban fiyatlardan satıldığı ülkemizde, taban fiyatlara satın alıp üst düzey performans alabileceğiniz bir araçla sizleri buluşturuyoruz. Dacia Sandero Stepway otomatik modeli, Dacia markasının manuel araçlarından sıkılanlara artık ”otomatik” seçeneği de sunuyor.

 

 Dacia Sandero Stepway Otomatik

 

Dacia Sandero Stepway Otomatik Motor Özellikleri
3 silindirli 0.9 lt ve 90HP’lik motoru ya da 1.5 litrelik 4 silindir 90HP’lik motor sistemiyle müşterilerine ”merhaba” diyen Dacia Sandero Stepway otomatik modelinde, hem benzinli hem de dizel seçenekleri mevcut.

Dacia Sandero Stepway Ne Kadar?
Otomatik sistem bir Dacia Sandero Stepway araç satın almak için cebinizden en az 76 Bin Türk Lirası çıkması mecbur. Aracın üst paketlerine doğru yol aldıkça, fiyat da aynı orantıda yükseliyor. Aracın teknik özellikleri ise, aşağıda yer almaktadır.

 

Dacia Sandero Stepway Otomatik iç tasarım

 

Dacia Sandero Stepway Teknik Özellikleri
Ön kısımda yanlamasına sıralı bir şekilde motoru bulunan Dacia markasının bu yeni aracında, 3 silindir ve 12 subap yer almaktadır.

Motor silindir hacminin ise 898cc olduğu Dacia Sandero Stepway otomatik modeli, saatte 168 kilometre hıza ulaşabiliyor. Otomobil, 100 kilometre hıza 11 saniyede çıkmakta ve 50 litre yakıt deposuna sahiptir.

 

Dacia-Sandero-Stepway

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir