Asus WT465 Kablosuz Optik Mouse İncele

Yazar: | 21 Mayıs 2016

Asus WT465 Kablosuz Optik Mouse elinize ilk aldığınız zaman alışılan laptop mouseları kadar küçük değil ama bu büyüklük bir dezavantaj değil aksine elinize tam oturuyor ve uzun süreli kullanımda dahi elinizi yormuyor.

asus mouse WT465 şikayet hata

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı rengi bulunan tek kalem pille çalışan Asus WT465 Kablosuz Beyaz Optik Mouse kaliteli malzemeden yapıldığını dokunduğunuz zaman hissediyorsunuz. Mouse kavrandığı zaman baş parmağınızın geldiği yer diğer alanlardan farklı olarak yumuşak bir plastikten yapılmıştır.

asus mouse WT465 fiyatı özellikleri alınır mı

Asus WT465 Kablosuz Optik Mouse ileri ve geri tuşlarını içeriyor. Bu tuşlar baş parmağını hemen yanında rahat kullanabilecek bir alanda olduğu için kullanıcıyı yormaz. Üzerindeki iki yönlü scroll rahat kullanım sağlıyor.

Asus WT465 Kablosuz Optik Mouse dezavantaj olarak sayılabilecek kısmı ise uyku moduna geçtiği zaman çalıştırmak için mousea bir kez tıklamanız gerekiyor. Bu duruma alışana kadar acaba pili mi bitti diye düşünebilirsiniz.

Asus WT465 Kablosuz Optik Mouse fiyatı yaklaşık 25-35 TL arasında özellikleri ve kalitesine göre oldukça uygun bir Optik Mouse olarak göze çarpıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir