2016 Model Honda Civic Görüntüleri Sızdı

Yazar: | 12 Haziran 2015

Yeni 2016 model Honda Civic görüntülerinin sızmasıyla Yeni Civic hakkında detaylı olmasa da bazı bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Honda 2016 yılında piyasaya süreceği civic modelinin iç kısmında bazı değişikliklere gitmiş görünüyor.

Önceki modellerdeki büyük ekran yerine daha küçük ekran kullanıldığı göze çarpıyor. Vites topuzu ise biraz daha kompakt duran civic biraz daha accord vites topuzuna benzeyen bir vites topuzu tercih etmiştir. Kol dayama alanında da değişik bir tasarım izlemiş görünüyor. Kol dayamasının ön kısmında bardak koyma alanı bulunuyor.

2015 ve önceki modellerdeki Honda Civic ve ön gösterge alanı değişecek gibi duruyor. Kalabalık gösterge panellerinden daha sade gösterge alanlarına geçildği gözlerden kaçmıyor. Önceki modellerde bulunan ikinci gösterge paneli gözükmüyor. Aracın ön göğüsüne gömülü bu panelde oldukça fazla fonksiyonel göstergeler bulunuyordu.  Tabi bu resimler nihai resimler olmadığı için iç kısımda farklı değişikliklere gidilebilir.

Yeni Honda Civic kasası tamamen kaplı olduğu için çok fazla anlaşılamasa da 2015 modelindeki gibi keskin hatlara devam edilecek gibi duruyor.

Bu sonbaharda ABD’de satışa sunulacak olan 10. nesil Civic, yeni Civic 4 silindirli 1.5 litre iVTEC Turbo motorla duyurulacağını bildirmişti. Duyurulan motor seçenekleri, isteğe bağlı olarak gücünü yeni bir CVT ile veya manuel şanzuman ile iletecek.

honda civic 2016 kasa ön görüntüleri sızdı honda civic 2016 kasa ön görünüm honda civic 2016 kasa honda civic 2016 model direksiyon honda civic 2016 model kasa ön görünüm honda civic 2016 nasıl olacak honda civic 2016

Kaynak: worldcarfans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir