Toyota Hilux Comfort 2.5 MT İncelemesi

Yazar: | 14 Mayıs 2018

Hilux Comfort modeli Toyota markasının SUV araçlar olarak adlandırılan otomobil kategorisinde yer almaktadır. Her geçen gün araç konseptini daha ileri boyutlara taşıyan Toyota’nın Hilux Comfort 2.5 MT modelini kısaca inceleyelim

Toyota Hilux Comfort Genel Özellikleri
Dizel motor avantajıyla müşterileriyle buluşacak olan Toyota Hilux Comfort modelinde, manuel vites yer alacaktır. Pick-up modeli olarak satışa sunulacak olan Hilux Comfort, 7.3 lt tüketimi olacaktır.

Toyota otomobil incelemesi

14.1 saniyede 100 kilometre hıza ulaşacak olan Hilux Comfort 2.5 MT modelinin fiyatı ise, 63,120 TL olarak belirlendi.

 

 

 

Toyota Hilux Comfort Yıllık Araç Vergisi
Araçta en çok merak edilen konulardan biri ise, vergi oldu. Malum ülkemizde araç vergilerini göz önünde bulundurursak, bir çok araç sahibi yeni bir otomobil almadan önce aracın vergi durumunu da ilk sıraya koyarak incelemelerini yapmaktadır.
Toyota’nın Hilux Comfort modelinde, yıllık vergi ücreti 4,317 olarak ortaya çıkıyor. Ayrıca, araç lastiklerinde en uygun fiyat 260 TL olarak belirlenmiş.

Motor Özellikleri
4 tane silindiri bulunan Toyota Hilux Comfort aracındaki motor hacmi ise, 2494’tür. Beygir kapasitesinin 144 olarak belirlendiği araçta, 4 tane valf bulunmakla beraber, tork kapasitesinin de 1600-2800 olduğu açıklandı. Saatte 170 km maksimum hıza ulaşabilen Toyota Hilux Comfort’da turbo şarj özelliği de bulunmaktadır. Bagaj hacmi kapasitesi 1052 LT olarak belirlenen Toyota’nın yeni pickup modelinde, bir çok farklı yeni özellik yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir