WorldPenScan X Nedir Nasıl Kullanılır

Yazar: | 10 Haziran 2015

WorldPenScan X yazılan yazıları hızlıca tarayıp bluetooth ile akıllı telefona, tablete gönderen bir tarayıcı cihazdır. Yazılan yazıları tarayan ilk akıllı kalem olma özelliğini taşımaktadır. Worldpen scan X cihazını yazının üzerine tutmak yeterlidir. Bu cihaz sizin yerinize okur ve akıllı telefonunuza gönderir.  iPad, iPhone ve Android mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışır. Farklı dillerdeki yazıları tarayıp hemen çevirisini yapabilmektedir. Taranan kelime ile ilgili daha fazla araştırma yapabilme imkanı sunuyor. Tarama yaptığınız yazıları hızlıca twitter, facebook gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Kendi uygulamaları ile hızlı cümle çevirme özellikleri ile işyerlerinde oldukça tercih edilecek gibi gözüküyor.

WorldPenScan X (iOSAndroidMacWin)

WorldPenScan X tarayıcı kalem ile bluetooth kullanarak kitaplarda yazılan yazıları elektronik ortama hızlıca aktarı

Birden fazla dil, barkod ve banka fontları tanır; Destek dilleri: İngilizce, Japonca, Korece, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Vietnamca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, ve daha fazlası.

Hemen tercüme ve birden fazla uygulama düzenlemeye imkan sunar. Bu sözlüklerde kelime, telaffuz ve genişletilmiş sorguları kontrol etmek kolaydır.
Doğrudan E-posta ve tarayıcılar MS ofis uygulamaları, taranan verileri düzenler. Tek bir tıklama ile Google, YouTube ve Wikipedia gibi internet ortamlarında taranan verileri arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir