Tergan Deri Kartlık İncele

Yazar: | 22 Mayıs 2016

Havaların ısınmasıyla ceketler paltolar çıkarılmaya başlanıyor. Cüzdanları pantolonun cebinde taşımayı sevmeyenler için cüzdanı bırakıp kartlık kullanma vakti geliyor. Piyasada araştırdığınız zaman çok fazla kartlık bulunuyor. Ama çok azı gerçekten kibar şık kaliteli duruyor. Tergan marka deri kartlık bunlardan biri olarak gözümüze çarpıyor.

tergan deri kartlık şikayet

Tergan diğer ürünlerinde olduğu gibi kartlıkta da oldukça güzel bir işcilik çıkarmış gözüküyor. Kartlığın üzerinde duran küçük tergan logosu ve kaliteli dikişleri ile hemen göze çarpan bu deri kartlıkta diğer ürünlerinde olduğu gibi kaliteli bir deri kullanılmıştır. Kartlık kullanımında problemlerden biri de parayı cüzdandaki rahat taşıyamamaktır. Bu kartlıkta parayı bütün olarak olmasa da katlayıp koyabileceğiniz alanlar bulunuyor. Çok fazla olmasa da bir miktar para koymak için idare edebilecek alanlar olması büyük cüzdan ihtiyacını biraz da olsa azaltmaktadır.

Yıllarca kullanılacak kaliteli bir kartlık almak isteyenlere tavsiye edilebilir. Yaklaşık fiyatı 75-100 TL arasında satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir