Samsung gear s3 akıllı saat ile gear s2 karşılaştırması

Yazar: | 4 Eylül 2016

Merakla beklenen Samsung gear s3 akıllı saati tanıtıldı. Peki gear s2 nin Türkiye fiyatı yaklaşık 1000 TL’ye yakınken gear s3 ün fiyatı ne kadar olacak yakında göreceğiz. Samsung acaba s2 nin ekranını biraz büyütelim sürelim piyasaya mı dedi yoksa başka bir şeyi değiştirdi mi acaba.

Samsung Gear s3 akıllı saat genel olarak incelendiğinde ekran büyümüş yandaki düğmeler daha belirgin ve tırtıklı hale getirilmiş tabi ekran büyüyünce saatin gelen boyutu da orantılı olarak büyütülmüş gözükmekte. Samsung gear s3 ilk baktığım zaman bana garmin fenix 3 modelini anımsattı iç dizaynı da fenix tasarımına benzerlik gösterdiğini düşünüyorum. Samsung gear s3 de ekran büyüdü, yan düğmeler daha belirginleşti bunu yanında saat kayışları da aynı şekilde renklendi ve daha çeşitlendi.

Gear s3 belki de herkesin şikayet ettiği en büyük eksiği gidererek saate mikrofon ve hoparlör ekleyerek saatten konuşma özelliğini eklemiş oldu. Önceki modeli olan gear s2 gibi suya ve toza karşı dayanıklı olarak belirtiliyor. Gear s3 klasik modelinde yan düğmeler huawei smart watch düğmelerine benzetilmiş. Spor modelinde ise saatin kenarlarına yayılmış ve tırtıklı bir yapı olarak dizayn edilmiştir. Saat ile ödeme yapma seçeneği bulunan gear s3 modeli nasıl kullanılacak zamanla göreceğiz ama biraz bekleyeceğimiz kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir