Maserati Levante S Q4 İncelemesi

Yazar: | 10 Temmuz 2018

Otomobil piyasasındaki SUV furyasına başarılı bir adım atan ve piyasaya sunduğu SUV segment araçlar ile sektördeki kalitesini konuşturan Maserati markasının daha önce SUV modellerini piyasada görmüyorduk fakat rakiplerinin de atak yapmasıyla, Maserati markasını da bu piyasada görmeye başladık.

Maserati Levante S Q4 modeliyle dikkat çekici bir otomobili kullanıcılarına sunan dünyaca ünlü marka, SUV pazarında kendine güçlü bir yer edinmenin yollarını arıyor.

 

Maserati Levante S Q4-1

 

Maserati Levante S Q4 Özellikleri
Maserati Levante S Q4 modelinde ilk dikkat çeken detay, SUV segment bir araca göre görünüm açısından daha ufak durması fakat araç içine bakıldığında, son derece konforlu ve geniş bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Lüksü ve kaliteyi her zaman müşterilerine sunmayı ilke edinen Maserati, Levante S Q4 modelinde de full deri kullanmış ve deri kaplamalar, araca daha ayrı bir hava katmış.

 

Maserati Levante S Q4 dış tasarım

 

Bir dizel, iki de benzinli motor seçeneğiyle piyasaya adım atan Maserati Levante S Q4’de 8 ileri otomatik şanzıman sistemi yer almaktadır.

Aracın tork verilerine baktığımızda, 580 Nm-4500-5000 d/d özellikleriyle dikkat çekiyor. 100 kilometre hız sınırına 5.2 saniyede çıkarak, bir SUV modeline göre gayet başarılı sonuçlar veren Maserati Levante S Q4’ün maksimum hız limiti ise, saatte 264 kilometre.

 

Maserati Levante S Q4 iç tasarımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir