İkeadan alınabilecek en ucuz ve kullanılabilir ofis çalışma sandalyesi

Yazar: | 8 Nisan 2019

Geçici bir çalışma alanı oluşturmak veya çalışma ofisi malzemelerine para vermek istemiyorsanız, ikea’dan alışveriş yapmak oldukça mantıklı. Çünkü her keseye göre bir şeyler bulmak mümkün.

Ofis sandalyesi alırken dikkate edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de rahat olması. Özellikle uzun süre oturacak çalışanlar için rahat ve konfrolu olması çok önemli.

Tabi ki ucuz olunca minumum fiyat maksimum konfor olarak bakıldığında alıncak ofis sandalyesi ikea alrik modeli olarak görülüyor.

ikea en ucuz ofis çalışma sandalyesi1

İkea’dan alındığı için kurulumunu kendiniz yapıyorsunuz. Zaten iki vida hariç vidalanacak bir yeri yok zaten. Kurulumu oldukça pratik. Tekerlekleri ve ayaklar geçmeli bir şekilde pratik takılıyor.

Size sadece sırtlığın olduğu bölmenin destek noktasını kutunun içinden çıkan alyan anahtarı ile sıkmak kalıyor.

Aşağı yukarı ayarlanabiliyor ama sırt bölgesi sabit duruyor. Aşağı yukarı hareket eden mekanizma iyi çalışıyor, tekerlekler de aynı şekilde rahatsız etmiyor.

Dikkat edilmesi gereken kısım ise sandalye biraz küçük, eğer biraz büyükseniz rahat oturamayabilirsiniz. Oturma bölgesi de plastikten yapıldığı için aşırı sertlik vermese de çok rahat ettirmiyor.

Kullanan biri olarak eski rahat ofis koltuğumun yerini tutmasa da rahat ve konforlu bir sandalye.

ikea alrik modelini tıklayarak fiyatını ve daha fazla resimlerini inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir