Elektrolux Şarjlı El Süpürgesi Fiyatı Özellikleri İncelemesi

Yazar: | 30 Mayıs 2015

Evlerde kullanılan aletlerden en önemlilerinden biri de elektrik süpürgesidir. Özellikle çocuklu ve kalabalık olan ailelerde elektrikli süpürgeler sürekli kullanılmaktadır. Fakat en ufak bir süpürme işi için elektrikli süpürgeyi çıkarıp kullanıp toplayarak yerine koymak oldukça zahmetli oluyor.

Ufak temizliklerde kullanılmak üzere şarjlı el süpürgesi oldukça işimizi kolaylaştırıyor. Şarjlı el süpürgeleri küçük ve kablolara dolaşma derdi olmadığı için oldukça pratiktir. Şarjlı el süpürgesi alırken çekiş gücü ve ergonomik olmasına dikkat edilmelidir. Mutfak duvarında hemen elinizin altında olan böyle bir şarjlı el süpürgesi pratik bir temizlik imkanı sunar.

Electrolux şarjlı el süpürgesi fiyatının uygun olması ile dikkat çekici duruyor. Peki sadece fiyat uygunluğu yeterli olur mu. Fiyatının uygun olmasının yanında ıslak ve kuru çekiş özelliği ile de oldukça önemlidir.

Electrolux hem fiyatı hem ıslak kuru çekiş özelliği hemde kaliteli malzemeden yapılmış olmasıyla oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

 

Electrolux Şarjlı El Süpürgesi

Fiyat

99 TL

Filtrasyon tipi

Islak ve Kuru

Battarya hücre voltajı 1.2
Voltaj (V) 4,8
Ses seviyesi (dB) 77
Minimum çalışma süresi (dk.) 10
Şarj süresi (saat) 12-16 saat
Toz haznesi hacmi (l) 0,5
Saklama yeri Duvara monte edilebilen şarj istasyonu
Güç başlığı Yok
Net ağırlık (kg) 1.28
Ürün boyu (cm) 17.1
Ürün genişliği (cm) 41.9
El ünitesi boyu (cm) 13.7
El ünitesi genişliği (cm) 41
Renk Koyu mavi
Sabitleme elektrolüks şarjlı el süpürgesi kablosu
Asma Aparatı elektrolüks şarjlı el süpürgesi duvar asma aparatı

KULLANICI YORUMLARI

üründen çok memnun kaldık, tek eksisi şarj süresi çok uzun çekim gücü elektrikli süpürgeyi neredeyse aratmıyor

Ürün gayet kaliteli ve kullanışlı. Çekim gücü yeterli ve düşük sesli çalışıyor. Fotoğraflarda da görüldüğü üzere şarj platformu yandaki turuncu düğmeye basılarak istenilen açıya ayarlanabiliyor. Çeşitli konumlarda kullanılabildiği gibi altındaki şarj platformu duvara da sabitlenebiliyor. Kısacası bu fiyata Electrolux kalitesini kaçırmayın derim

ürün kalitesi olarak hazne yerinin diğer gövdeye temasında gevşeklik vardır. yani uygun üretim ve kalıp kullanılmamış hatalı bi üretim olmuş. muhtemelen ileride başka arızalarda meydana getirecektir çünkü önemsenmeyerek üretilen bi ürün kesinlikle arıza çıkartır. tavsiyem şudur kesinlikle almayın. parasına asla aldanmayın. bu ürünleri alamadan önce herhangi bi mağazada görüp test edip daha sonra internetten almanızdır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir