İtimat Setüstü Ocak İncelemesi Kullanıcı Yorumları

Yazar: | 23 Nisan 2016

Taşındıktan sonra hiç akla gelmeyen masraflar çıkıyor. Normalde taşınmadan önceki evinizde her şey tamamken yeni taşınılan evde bir sürü eksik çıkması garip bir durum. Bu eksikliklerden biri de mutfağın şeklinden dolayı mutfak tezgahında yer olmadığı için fırınlı ocak yerine set üstü ocak olarak göze çarpıyor. Ocaklı fırını koyacak yer olmadığı için normal set üstü alıp ocaklı fırını da mutfağın bir kenarına koymaya karar verdik. Set üstü ocak almaya gittiğimiz zaman beyaz eşya fiyatlarının çok fazla arttığını fark ettik.  Evimizde olan beyaz eşyalar hepsi Bosch olduğu için set üstü ocağı da Bosch marka almaya karar vermiştik. Ama fiyatları oldukça yüksek olduğunu görünce başka markalara da baktık.

Satıcı İtimat markasını önerdi. Fakat benim çok fazla duymadığım bir marka olmasına rağmen oldukça kaliteli görünüyordu. Özelliklerine bakınca bilindik markalardan farklı bir şey olmadığını fark ettim. Gaz emniyet sistemi, elektrikli çakmak gibi özellikleri vardı. Arıza durumda servis sıkıntısı yaşar mıyım diye düşündüm. Sağolsun servisler de bozulana kadar garanti devam ettirme anlayışında olduğu için çok da kafama takmadım.  İtimat set üstü ocağı Bosch markasına göre yarı fiyatına aldım. Ocağı eve kendim götürdüm ve bağlantı için servisle randevu aldık. Servis gelip bağlantı hortumu da eski kiracıdan hazır olduğu için hemen takıp gitti. Gaz emniyet sistemi çalışıyor mu gerçekten diye merak edip İtimat set üstü ocağı yakıp biraz bekledikten sonra yanan ocağa üfleyip ateşi söndürdüm. Daha sonra gazı kesilip kesilmediğini kontrol ettim. Gerçekten de gazı kestiğini gördüm. Şunu belirtmekte fayda var ki İtimat set üstü fırını gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz. Görünüşü ve malzeme kalitesi Bilinen markalara göre aynı kalitede belki daha iyi bile denilebilir.

Not: Bu tip ürünleri gidip dükkan dükkan dolaşıp pahalı bir fiyata alacağınıza internette güvenilir yerlerden çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

2 thoughts on “İtimat Setüstü Ocak İncelemesi Kullanıcı Yorumları

  1. Selma korkmaz

    Satmasina satıyorlar da kurulum için gelmiyor lar günlerdir 1 saat sonra ortayiz diyorlar aldigima bin bisman oldum bayram geldi adamlar gelmedi insanı sinir ediyorlar kimseye tavsiye etmiyorum sizde alıp pişman olmayin

    Reply
  2. Hakan

    Arkadaşlar hangi marka alirsaniz alin ama femaş free marka almayin servislerden tutunda fabrikaya kadar berbat bi firma

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir